Kariera - Sinterit - Manufacturer of compact and industrial SLS 3D printers
Learn how to save money with 3D printing
Industries and applications

1
Proceed to checkout

Kariera

W Sinterit możesz wykorzystać swój talent na różne sposoby...

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą, która rozwija produkt stawiając wyzwania największym graczom rynku 3D. Działamy w rozwijającym się i przyszłościowym sektorze Additive Manufacturing, jesteśmy pionierami na rynku desc-top SLS (Selective Laser Sintering).

Razem pracujemy i razem się bawimy. Wspólnie świętujemy sukcesy, dbamy o siebie - wzajemnie się motywujemy i wspieramy w trudnych momentach. Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Dajemy nieograniczoną przestrzeń na wykorzystanie potencjału. Tworzymy kulturę szacunku, przyjaźni i kreatywności. Jeżeli dla Ciebie te wartości są równie ważne, z pewnością znajdziesz u nas wyjątkowe miejsce dla siebie!

Naszą wizją jest pionierstwo procesu, w którym nowe technologie, takie jak druk 3D, zrewolucjonizują produkcję.
Chcemy pracować z ludźmi, którzy mają wewnętrzną motywację do rozwoju i nie boją się innowacji. Jeśli jesteś osobą, która chce mieć bezpośredni wpływ na rozwój firmy, widzieć realne efekty swojej pracy, to właśnie Ciebie szukamy. Z nami możesz osiągnąć To, co jest niemal nieosiągalne w dużej organizacji.
Ze start-upu produkującego drukarki idziemy w kierunku firmy zmieniającej rynek nowoczesnych technologii. Dzisiaj jesteśmy światowym liderem, konkurujemy na globalnych rynkach, ale nie zatraciliśmy charakteru zwinnej firmy, o niemal rodzinnej atmosferze. To dla nas nie tylko powód do dumy, ale też ogromne zobowiązanie. Uczymy się i rozwijamy realizując codziennie ambitne wyzwania, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom.

Dlaczego My? Bo będziesz częścią kreatywnego zespołu, w którym pracujemy z pasją. Po prostu lubimy tu być!

carrer
dołącz do nas

Dołącz do nas!

80%
naszych pracowników poleciłoby pracę w Sinterit swojemu znajomemu

*Dane oparte na badaniu opinii pracowników Sinterit przeprowadzonym w lipcu 2021 roku

95%
naszych pracowników dobrze czuje się w swoim środowisku pracy

* Dane oparte na badaniu opinii pracowników Sinterit przeprowadzonym w lipcu 2021 roku

Kariera i rozwój w Sinterit

Szymek Grabowski
Konstruktor

Jego historia z drukiem 3D rozpoczęła się w technikum elektrycznym. W szkolnym warsztacie była drukarka 3D. Prosta, tania konstrukcja FDM, ale wystarczająca, żeby zacząć eksperymentowanie z tworzeniem użytecznych przedmiotów. Jednak ograniczenia technologii FDM sprawiły, że Szymon potrzebował czegoś bardziej zaawansowanego. Tak trafił do Sinteritu, gdzie początkowo montował drukarki 3D, a obecnie stanowi trzon teamu R&D pracując przy innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych w naszych drukarkach.

Mateusz Musielak
Kierownik Montażu

Spotkaliśmy go, kiedy montował klimatyzację w naszej nowej lokalizacji. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności, my szukaliśmy osób do produkcji, a on chciał zmienić pracę. Po jakimś czasie przy montażu drukarek, ujawniły się jego niesamowite zdolności do organizacji pracy zespołu, stał się liderem grupy, a obecnie jest Kierownikiem Montażu i zarządza kilkunastoosobowym zespołem. Mateusz ma wiele sukcesów w swojej dotychczasowej pracy na tym stanowisku, warto wspomnieć między innymi o: wprowadzeniu zarządzania produkcji przez Kanban, optymalizacji procesów, czy wprowadzeniu zasad 5S.

Joanna Czyrnek
Koordynator ds. Procesów i Controllingu produkcyjnego

Asia przyszła do nas tylko na chwilę, żeby pomóc montować wiązki do pierwszych wersji drukarek Lisa, tymczasem już po kilku miesiącach zajmowała się zamawianiem części, zarządzaniem dokumentami magazynowymi i rozliczaniem produkcji.
Od trzech lat zajmuje stanowisko związane z controllingiem produkcyjnym - w końcu to sfera, która nie ma przed nią żadnych tajemnic! Praca w Sintericie umożliwiła jej rozwijanie nowo odkrytych zainteresowań zawodowych - Asia też od lat rozwija swoje umiejętności w zakresie controllingu, finansów i zarządzania procesami w firmie produkcyjnej - bo to coś, co chciałaby robić dłużej.

Piotr Hulbój
Kierownik Jakości Produktu

Zasilił nasze szeregi jako monter, ale bardzo szybko ujawnił się jego talent w zakresie obsługi i czyszczenia maszyn oraz czyszczenia wydruków. Dostrzega wady wydruków, które nie są widoczne gołym okiem przez przeciętnego użytkownika, dlatego naturalnie jego ścieżka kariery ukierunkowała się na dział jakości produktu.

Z czasem został naszym głównym ekspertem do spraw jakości maszyn i dba o to, aby Klient otrzymał produkt plug&play, w pełni skalibrowany i gotowy do działania.
Dziś, po 5 latach pracy, zarządza całym zespołem jakości produktu.

Agata Chachurska
HR Business Partner

Jest z nami od samego początku istnienia Firmy. Z wykształcenia dziennikarka, PRowiec i... artysta fotograf - zorganizowała naszą pracę w biurze, odpisywała na pierwsze zapytania klientów, rozliczała faktury kosztowe i zamówienia, organizowała nasze pierwsze sesje wizerunkowe i materiały promocyjne.

W okresie profesjonalizacji firmy, stanęła przed wyborem swojej drogi - sprzedażowej, marketingowej lub administracyjno-HRowej. Zdecydowała, że najbardziej interesuje ją dbanie o współpracowników - dziś można ją spotkać w Dziale HR, gdzie realizuje się między innymi w analitycznych aspektach HR, ale też w codziennej pracy blisko ludzi, których zna i bardzo lubi :)

Zobacz co możemy Ci zaoferować

Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich najbliższych oraz pracownicze ubezpieczenie NNW

System kafeteryjny My Benefit - sam decydujesz na co wydajesz zgromadzone pieniądze, od zakupów przez bilety na wydarzenia kulturalne, po kartę Multisport

Wsparcie rozwoju poprzez finansowane kursy i szkolenia

Elastyczny czas pracy oraz hybrydowy system pracy dla wybranych grup stanowisk (stanowiska administracyjno-biurowe)

Praca jednozmianowa od 7:00-15:00 w przypadku stanowisk operacyjnych (produkcja, magazyn)

Bezpłatny parking dla pracowników

Wspólne świętowanie sukcesów - niezapomniane imprezy integracyjne i świąteczne

Innowacyjne i rozwojowe projekty

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

4 kroki dzięlą cię od kariery w Sinterit:

Starannie zapoznajemy się z każdą aplikacją, natomiast kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których doświadczenie i kompetencje wpisują się w aktualne potrzeby rekrutacyjne oraz spełniają wymagania przedstawione w naszych ogłoszeniach.

KROK 1

Prześlij CV

Podczas rozmowy telefonicznej lub wideo rozmowy z przedstawicielem Działu HR porozmawiamy o Twoim doświadczeniu zawodowym oraz kluczowych kompetencjach, które posiadasz. Już na tym etapie rekrutacji będziemy chcieli dowiedzieć się, co napędza Cię do działania i motywuje do pracy. W zależności od stanowiska, na które aplikujesz, możemy poprosić Cię o wykonanie dodatkowych zadań.

KROK 2

Porozmawiajmy (on-line)

Jeżeli z powodzeniem przejdziesz etap pierwszych rozmów, spotkamy się w siedzibie Sinterit, byś poznał nas lepiej oraz porozmawiał z Kierownikami: działu HR oraz działu, do którego aplikowałeś.

KROK 3

Spotkajmy się i poznajmy się lepiej

Razem zdecydujemy, czy chcemy rozpocząć wspólną przygodę w Sinterit i złożymy ci ofertę współpracy. Zaplanujemy efektywny plan wdrożenia, byś szybko poczuł się w Sinterit jak ryba w wodzie!

KROK 4

Witamy w Sinterit!

Pracownicy i stażyści o naszym procesie rekrutacji:

“Po przejściu kilku etapowego procesu rekrutacyjnego dostałam się na trzymiesięczny staż, gdzie miałam okazję współtworzyć interfejs dla drukarek 3D oraz aplikacji desktopowych. Sam proces rekrutacyjny przebiegł w sposób sprawny i profesjonalny.”

Agnieszka

Junior UX/UI Designer - Dział R&D

“Proces rekrutacyjny przebiegł bardzo sprawnie i każdy jego etap był jasny i klarowny. Po przybyciu do firmy już jako stażysta, zostałem bardzo ciepło przyjęty przez współpracowników, a największe wrażenie zrobił na mnie park maszynowy. Nauczyłem się wielu przydatnych umiejętności, wykorzystywałem wiedzę zdobytą na studiach w praktyce i poznałem masę wspaniałych ludzi. Jest to dla mnie bardzo ważny okres, zwłaszcza na początku kariery zawodowej.”

Krzysztof

Stażysta - Dział R&D

“Do głównych zalet rekrutacji należy sprawna i efektywna komunikacja. Informacje zwrotne kierowane są konkretnie i rzeczowo, kandydat ma świadomość jakie wymagania są mu stawiane oraz na jakie możliwości rozwoju może liczyć podejmując współpracę. Cały proces przebiega w miłej i bezstresowej atmosferze.”

Kinga

Młodszy specjalista ds. controllingu produkcji i procesu - Dział Finansów

“Proces rekrutacji przebiegł w spokojnej, przyjemnej, a przede wszystkim bezstresowej atmosferze. Wszystko zostało jasno przekazane i wytłumaczone. Po udanym procesie rekrutacyjnym, zostałam miło przyjęta i zapewniono mi możliwość rozwoju.“

Karolina

Młodszy specjalista ds. Zakupów - Dział Zakupów

Oferty pracy

Jesteś pasjonatem i lubisz partnerską współpracę, ale nie znalazłeś odpowiedniego dla siebie stanowiska?
Zostaw swoje CV w naszej Bazie przyszłych Talentów Sinterit, jeśli tylko Twoje umiejętności wpiszą się w nasze przyszłe potrzeby rekrutacyjne - niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą!

Staże i praktyki

Na studiach zdobyłeś cenną wiedzę, którą teraz masz szansę wykorzystać w praktyce. Przy wsparciu doświadczonego mentora będziesz realizował projekty, dzięki którym nabędziesz dodatkową wiedzę pomagającą w rozwoju Twojej kariery zawodowej.

Jeśli masz pytanie
napisz, a rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Obserwuj nas
na Linkedin

Let us help you choose the best 3D printing solution

We understand that choosing the right 3D printing technology can be a daunting task, even for professionals. That’s why we invite you to consult our advisors and ask as many questions as you need to. Our experts will help you choose the best technology for your applications, suggest the powders you will need, provide more information for specifications or tenders, or send you sample printouts demonstrating the features you’re looking for. Send a form and try to describe all your needs so we can be prepared when contacting you. Once we receive your message, we will contact you soon.
Talk with our experts
Mail: sales@sinterit.com
Our advisors:
Katarzyna Wcisło
International Sales Specialist
make an appointment
Wojciech Kalina
International Sales Specialist
make an appointment
Fill in the form

  Book a demo

  Click to make an appointment and learn more about our printers
  Application Engineer:
  Michał Niemas
  Application Engineer
  make an appointment
  Book a demo now   Pricing

   Below there are approximate costs for some example models.
   Be aware that the quotation assumes that there is only one piece printed. In SLS technology, the cost per part will be much lower with a higher number of elements printed at once.
   • Flexible
   • Standard
   Model
   Dimensions
   PA12
   Smooth
   PA11
   Onyx
   Flexa
   Grey
   Flexa
   Bright
   Flexa
   Soft
   TPE
   Below
   Model volume:
   Model volume:
   Total print height:
   6.82 cm
   Dimensions:
   65 x 65 x 63 mm
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   Crank
   Model volume:
   28.12 cm^3
   Total print height:
   6.82 cm
   Dimensions:
   65 x 65 x 63 mm
   49,90 €
   49,90 €
   49,90 €
   49,90 €
   49,90 €
   49,90 €
   Derailleur
   Model volume:
   28.12 cm^3
   Total print height:
   6.82 cm
   Dimensions:
   65 x 65 x 63 mm
   71,80 €
   71,80 €
   71,80 €
   71,80 €
   71,80 €
   71,80 €
   Driller housing
   Model volume:
   28.12 cm^3
   Total print height:
   6.82 cm
   Dimensions:
   65 x 65 x 63 mm
   157 €
   157 €
   157 €
   157 €
   157 €
   157 €
   Model
   Dimensions
   PA12
   Smooth
   PA11
   Onyx
   Flexa
   Grey
   Flexa
   Bright
   Flexa
   Soft
   TPE
   Crank
   Model volume:
   28.12 cm^3
   Model volume:
   28.12 cm^3
   Model volume:
   28.12 cm^3
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   Crank
   Model volume:
   28.12 cm^3
   Model volume:
   28.12 cm^3
   Model volume:
   28.12 cm^3
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   Crank
   Model volume:
   28.12 cm^3
   Model volume:
   28.12 cm^3
   Model volume:
   28.12 cm^3
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   Crank
   Model volume:
   28.12 cm^3
   Model volume:
   28.12 cm^3
   Model volume:
   28.12 cm^3
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   Crank
   Model volume:
   28.12 cm^3
   Model volume:
   28.12 cm^3
   Model volume:
   28.12 cm^3
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   Crank
   Model volume:
   28.12 cm^3
   Model volume:
   28.12 cm^3
   Model volume:
   28.12 cm^3
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €
   51,30 €

   [contact-form-7 404 "Not Found"]

   Get a free sample box

   Universal joint + turbine
   The free samplebox contains two printouts made from PA12 Smooth. They are both movable designs, and each one is printed in one piece.

   These are examples showing high precision and freedom of design ensured by SLS technology.
   order free sample box
   Mamy też advanced samples orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur
   ridiculus mus. Aliquam id placerat nunc. Integer viverra, arcu vel feugiat viverra, dui purus sodales libero.
   SEE ADVANCED samples
   This product includes GeoLite2 data created by MaxMind, available from https://www.maxmind.com.
   Skip to content